Uncategorized

Weimarski – Plusy i minusy posiadania Ten wszechstronny Pet

Weimarski – Plusy i minusy posiadania Ten wszechstronny Pet

dobre i złe punkty Posiadanie weimarski jako domowe

weimarski jest również znany jako Szare Ducha ze względu na ich dominującym kolorem. Są to dość duży pies z tonami energii. Są psy pracę i weźmie na prawie każde zadanie z polowania na pasterstwo się oglądać dzieci. Mają kilka niekorzystnych cech, ale wierzę, że dobrzy znacznie przewyższają złych

Zalety:.

weimarski jest inteligentny i czuły zwierzę, które kocha należeć do rodziny. Jest to pies, który szybko się uczy i pokazuje ogromny interes w zrozumieniu, co staramy się go nauczyć. Ten wysoki poziom inteligencji wraz z ich uniwersalności dlatego wielu właścicieli zwierząt domowych wybrać tę rasę. Większość właścicieli powie, że ich Szary Duch jest prawie jak człowiek, ponieważ jej inteligencja jest tak wysoko.

Twój weimarski zwierzę jest typu PET, które przyciąga uwagę ludzi. Ich kolorystyka oraz działania, aby je wyróżniać od zwykłego psa. Rasa może być zaskoczeniem dla Ciebie, jeśli nigdy nie widział ani nie słyszał o nich. Podczas rozmowy z właścicielem jednej najprawdopodobniej usłyszeć historie, które czynią je wydawać się jakimś super pies. Pod wieloma względami to jest właśnie to, co są one w wielu narodów opinii.

Pies ma ostrych instynkty i dużo wytrwałości, które sprawiają, że to dobry wybór dla psa myśliwskiego. Jeśli jesteś łowcą i szukasz osoby towarzyszącej, jak również może to być doskonały pies myśliwski, pet i najlepszym przyjacielem. Przed wybraniem jakiegokolwiek psa myśliwskiego należy dowiedzieć się więcej o weimarski. Myślę, że będziesz szczęśliwy zrobiłeś

Wady:.

weimarski krótkowłosy ma wysoki poziom zapachu i dlatego będzie przyciągać do niczego, że może być pominięta lub pozycji w swojej śmieci puszki. Z tego powodu często okaże się, że twój pies ma zdobyć do swojego kosza na śmieci i pozostawiając Cię z wielkim bałaganem.

The Grey Ghost inteligencja jest czymś w rodzaju połowu 22. Łatwo nauczyć się otworzyć drzwi i uciec, gdy umieszcza się w pomieszczeniu wewnątrz domu. Jest bardzo ważne, aby śledzić swoje zwierzę podczas blokowania je zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy może uciec. Idealnym środowiskiem dla swojego zwierzaka będzie duży bezpieczny plac, aby mogli uzyskać dużo wysiłku.

Innym problemem jest to, że zwierzę kocha i pragnie być blisko swojego właściciela w każdej chwili. Z tego powodu może się okazać, że twój pies nie będzie szczęśliwy, jeśli sam przez długi okres czasu, a może stać się destrukcyjne. Weimarski nie jest dom, pies, choć są zadowoleni być w pomieszczeniu tak długo, jak ktoś jest z nimi. Jeśli jest to twoja jedyna domowych i planujesz go zostawić dużo czasu może być bardziej zadowoleni z innej rasy z trochę mniej energii i potrzebę towarzystwa.

Z powodu silnych instynktów myśliwskich weimarski Ciebie trzeba uważać je wokół zakaz psów zwierząt, takich jak chomiki, króliki i tym podobne. Robią się dogadać z ludźmi i innymi psami chociaż.

W sumie Weimaraner jest idealną PET dla aktywnej rodziny lub jednego, że dostać się na zewnątrz dużo. Posiadanie myśliwego w rodzinie jest plus, jak ta rasa jest jednym z lepszych psów myśliwskich. Jeśli szukasz inteligentnego i wiernego zwierzaka, a także wziąć przyjrzeć Grey Ghost.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s