Uncategorized

Dog Grooming Porady

Dog Grooming Porady

Bez względu na to rasa psa planujesz zakup istnieją pewne wskazówki pielęgnacyjne będą chciały wiedzieć. Wszystkie psy wymagają odpowiedniej pielęgnacji dla zdrowia i atrakcyjności tej rasy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co trzeba zrobić w procesie uwodzenie i nauczyć korzystne jest, aby nie tylko psa, ale dla Ciebie.

Coat Grooming

Wszystkie psy mają płaszcze ; niektóre z nich są krótkie, długie, szorstkowłosy, kręcone, proste lub faliste. Bez względu na sierść, trzeba będzie wymyślić w dobrym pędzlem. Szczotka Ci decydować musi być typem, który będzie przejść przez psa włosy bez szkody dla skóry lub ciągnąć za włosy. Drut stalowy szczotkowania są wielkie, aby użyć, aby uzyskać luźne włosy, zanim spadnie na meble i dywan. Można również zakupić plastrów drutu, które są najlepsze dla mniejszych ras, ponieważ wydają się być nieco mniejsza.

Wybierz rozmiar pędzla lub grzebienia zgodnie z wielkością psa. Jeśli masz dużego psa, należy wybrać większy pędzel, który obejmie większy obszar, jak pędzlem. Jeśli masz małego psa, mniejszy pędzel będzie łatwiejsza w użyciu, aby dostać za uszami i innych małych obszarach. Kąpać psa, gdy jest wyraźnie brudna lub ma nieprzyjemny zapach. Szamponu wysycha płaszcz psa i może zgrać naturalne oleje jakiegoś psa z jego włosami. Te naturalne olejki chronią skórę psa, aw niektórych ras, odpychają wodę.

Przycinanie paznokcie

Częstotliwość przycinanie paznokci Twojego psa zależy od tego, czy twój pies idzie na zewnątrz często zwłaszcza na betonie i jak szybko paznokcie rosną. Jeśli twój pies biegnie na betonie potem paznokcie zwykle złożyć do odpowiedniej długości. Jeśli nie, trzeba będzie kupić kilka obcinacz do paznokci zaprojektowane specjalnie dla psów.

Podczas cięcia należy umieścić maszynkę nad knotem. Knot jest częścią paznokcia, gdzie można zobaczyć nerw. Nie chcesz, aby przyciąć nerw ponieważ będzie krwawić i powoduje pewien dyskomfort dla psa. Czasami trudno jest zobaczyć, gdzie knot zaczyna więc być może trzeba będzie zabrać psa do weterynarza lub profesjonalnego groomer do wycinki.

Ear Czyszczenie

Wszystkie psy muszą mieć uszy czyszczone. Jest tak, ponieważ wosk i zanieczyszczenia zbiera się w nich, co może prowadzić do wzrostu bakterii. Zazwyczaj można powiedzieć, kiedy Twój pies potrzebuje czyszczenia uszu jeśli jest on często potrząsając głową i drapanie. Jednakże, jeśli po oczyszczeniu się uszy, pies nadal wykazują ten problem, trzeba skonsultować się z lekarzem weterynarii, ponieważ może on mieć zapalenie ucha lub inne zagrożenia dla zdrowia w.

Tarter sterowania

Tak, nawet psy trzeba czyścić zęby. Zostały one specjalnie szczoteczki do zębów dla psów, które można kupić w lokalnym sklepie zoologicznym. Możesz trenować psa usiedzieć podczas szczotkować zęby. Niektóre psy nie pozwoli ich właściciele to zrobić, więc może trzeba profesjonalnego groomer pomóc w tym zadaniu.

Wydatki Quality Time

Nie tylko właściwa pielęgnacja utrzymać psa patrząc ładne i zdrowe , ale także pozwoli Ci mieć 12:59 czasu ze swoim zwierzakiem. Życie może się nerwowe, a nawet psy można powiedzieć, że jesteś zajęty. Czas spędzony z psem będzie trzymać psiaka szczęśliwy i przypomni wam dlaczego kochasz swojego psa tak bardzo.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s