Uncategorized

Turcja Zachowanie – Proste wskazówki, aby zrozumieć ich zachowań Gdy chowu indyków

Turcja Zachowanie – Proste wskazówki, aby zrozumieć ich zachowań Gdy chowu indyków

Niektóre dzieci chcą psa lub kota być ich towarzyszem codziennego. Ale niektórzy uważają rzadkie zwierzęta są ich zwierzęta. Wielu z was może uznać za niezwykłe mieć indyka zwierzaka. Ale dla twojej informacji, od dekady temu, indyki były trzymane jako zwierzęta domowe. W rzeczywistości, syn Abraham Lincoln prowadził Turcji jako pierwszy biały dom z indyka zwierzaka z powodu jego zachowania indyka społecznej.

Farm Sanctuary, jedna z grup dobrostanu zwierząt, zeznał, że indyki są to zwierzęta inteligentne i bardzo towarzyskie , Można je porównać do psa, jeśli chodzi o towarzystwa i niezawodność. Były prezydent USA George W. Bush po raz zanotował w swoim przemówieniu Narodowe Święto Dziękczynienia 2001 Presentation że utrzymanie indyków jako zwierzęta domowe jest stary i nadal istniejące tradycja wytwarzania i zaleca się ją kontynuować.

Istnieją dwa rodzaje indyków według do ich rasy i zachowania indyczego. Jednym z nich jest indyk, a druga jest indyk domowy. indyki domowe są te urodzone i mieszkające w komercyjnej farmie drobiu w którym są one przeznaczone tylko dla Dziękczynienia. Są karmione granulkami i innych skomercjalizowanych sztucznych kanałów. indyki domowe nie mają zdolność do latania, ponieważ są one przechowywane wyłącznie w klatkach i podane jedzenie i ciepło codziennie, nie pozwalając im korzystać ze swoich skrzydeł. Nie są znane żadnej możliwości wywiadowczych, w przeciwieństwie do dzikich indyków.

Nie bój się zgodnie dzikie indyki jako zwierzęta domowe, ponieważ ich nazwy. To za ich zachowanie indyczego, że niektórzy uważają je jako zwierzęta domowe. Nazywane są dzikie indyki, ponieważ rodzą się w środowisku naturalnym i żyć w sposób naturalny, bez ograniczeń na co jeść i robić. Mogą latać, ponieważ rodzą się wolne. Niektórzy uważają, że są mądrzejsi od tych domowych, i dlatego wielu woli je jako zwierzęta domowe.

Dobrze jest też, jeśli będziesz trzymać samca i samicę indyka, aby zachować swoje indyki szczęśliwy i żywy , Zazwyczaj zachowanie indyka z dzikich samców Turcja jest głośne gdakanie i clucking dźwięki. Są one również gobbling i fluffing ich piórami kiedy chcą do kopulacji samica indyka. Będą one rozłożone skrzydła podczas gobbling ogromnie dla kobiet, aby je zauważyć. Będziesz także zauważyć, że będą biegać tam iz powrotem. Jest to dodatkowy strategia przyciągania zdobyć samicę. Są to typowe oznaki, że samica indyka lub kura jest gotowe do kopulacji. Będziesz wtedy określić, kto jest dominującym tom, a kto nie. Powszechnie, dominujący samiec indyka będzie pierwszym do kopulacji, podczas gdy inni po prostu postarać się o partnera, gdy dominuje jeden nie jest wokół lub wygląd.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s