Uncategorized

Pet Rat Care – Bumblefoot

Pet Rat Care – Bumblefoot

Co to jest Bumblefoot

Bumblefoot jest ból lub Kalus, która tworzy się na dnie lub pod spodem szczura? stopa. Termin określający jest wrzodziejące pododermatitis i jest złożony stan, który może być trudny do leczenia. To jest jeszcze do ustalenia, czy bakterie Staphylococcus aureus, często spotykane w tych wrzodów, przychodzi po ból rozpoczęła lub jest częścią inicjatywy problemu.

Przyczyna Bumblefoot.

jury nadal nie jest tak dokładnie, dlaczego nasz szczur zwierzę może rozwijać te wrzody. Kilka możliwych przyczyn są wymienione poniżej.

genetyczna predyspozycja jest powszechnie akceptowane jako odgrywa dużą rolę i może wyjaśnić, jak jeden szczur może rozwinąć się jeszcze tego warunku kolegów szczurów, karmionych umieszczony oraz opiekę w dokładnie taki sam sposób, nie.

szczury Aging zwłaszcza z nadwagą zwierzęta, są bardziej podatne na skutek chodzenia bardziej płaski stąpający i kładąc większy nacisk na podkładce stopy.

brudna pościel lub brudne podłogi może być przyczyną zakażenia rozwijać się ran. Gdzie litego stosuje się w swojej klatce szczur zwierzę, kałuże moczu może spowodować ryzyko zakażenia bakteryjnego prawdopodobne.

przewodowej klatki podłogowe należy unikać. Nierównej powierzchni drutów mogą powodować stres raniąc stopę na szczurach, który ponownie może prowadzić do problemów.

Wózki pościel takie jak zrębki drewniane są uważane powodować problemy stóp. Spojrzeć na bardziej miękką wyściółką, który jednak nie jest zbyt kurz.

Otyłość jest uważana za czynnik przyczyniający się, a które nie mogą być bezpośrednią przyczyną jest oczywiście muszą być przechowywane w przeszkadza, kiedy troska o naszych szczurów.

Leczenie.

lepiej zapobiegać niż leczyć! Kilka prostych kroków może pomóc w zapobieganiu Bumblefoot jednak, jeśli szczur zwierzę ma rozwijać te wrzody szybkiego leczenia pomogą spowolnić, a miejmy nadzieję odwrócić ten stan.

Jeśli nie posiadasz drucianej klatce, spróbuj używać drewna lub ręczników, które mogą być brudne, gdy wyrzucił na drucie.

Jeśli jesteś właścicielem klatce z litego podłogi, regularne czyszczenie jest niezbędne. Zawsze upewnij się pościel jest czysta i sucha, a wszystkie powierzchnie są czyste i suche też.

Upewnij się, że zwierzę ma dobrą dietę. Patrz uważnie, co karmić szczura i nie jest zbyt wiele smakołyków, że nie potrzebują do nadwagi, aby być szczęśliwym.

Jeśli zwierzę wciąż rozwija objawy Bumblefoot, to ja zdecydowanie sugeruję spróbować kilku z następujących zabiegów. Jako zasada, staram się wypróbować jedną na około 7 do 10 dni i jeśli nie nastąpi poprawa jest oczywista, a następnie przenieść na coś innego.

Proste mydła i wody, aby oczyścić stopę szczury, a następnie pełna suszenie i zmiana pościeli, podłogi klatki i częstotliwość czyszczenia często może zatrzymać infekcję w swoich dróg we wczesnych stadiach.

Betadine może być sądzony. Zastosuj kilka razy dziennie.

Użyłem Prawdziwa Blu 11, który okazał się dość skuteczny w niektórych przypadkach. Używam tego na moich koni, jak to jest w rzeczywistości przeznaczony dla większych zwierząt, ale ostrzegam, że jest brudny.

Ekstrakt z pestek grejpfruta Rozwodniona może być zastosowanie do grudek kilka razy dziennie.

Jeśli możesz, weź swoje zwierzę do weterynarza i uzyskać przyczynę antybiotyków.

Operacja może być konieczne, ale tylko w ostateczności zasobu. Proszę rozważyć wszystkie opcje przed oddaniem swoje ukochane zwierzątko dzięki tej procedurze.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s