Uncategorized

Kot Manx Zachowanie – Co trzeba wiedzieć o koty Manx

Kot Manx Zachowanie – Co trzeba wiedzieć o koty Manx

Manx zachowania kota jest w odróżnieniu od większości innych kotów. Niektórzy nazywają je psy świata kotów, ponieważ są one bardzo lojalny i będzie grać nawet przynieść ze sobą.

Kot Manx ma bardzo unikalny wygląd. Ich główną cechą jest bardzo krótki ogon. Koty mają naturalnie występujących mutacji kręgosłupa. To sprawia, że ​​koty te często doświadczają stawów w plecach z powodu brakującego kręgów, w ciężkich przypadkach może być tak wyniszczające kota musi być eutanazji.

Manx koty są znane jako bardzo wielkich myśliwych i są często używane przez rolników, aby dbać o problemach gryzoni. Te koty są także znane już zdjęty zdobycz, które są większe od nich.

koty Manx są bardzo powoli dojrzewać, niektóre z nich nie osiągnięciem pełnej dojrzałości fizycznej, aż do ich około pięciu lat.

również z powodu długich tylnych łapach one tendencję do hop razem zamiast płynniejsze bramy z większości kotów, które mogą pomóc w ich lepsze myśliwych.

sklep zoologiczny mikrozoo
sklep zoologiczny mikrozoo

Ogólnie rzecz biorąc, te koty są bardzo zabawny i czuły. Robią bardzo wyjątkowy Zwierzęta domowe są i są prawie zawsze w centrum rozmowy. Jeśli zdecydujesz, że chcesz, aby jeden z tych kotów, upewnij się, że czekać aż będą co najmniej cztery miesiące do ich przyjęcia. Gdy kot jest cztery miesiące będzie można stwierdzić, czy noszą żadnych problematycznych warunki genetyczne. Ponadto upewnij się, że tylko kupić kota od renomowanego hodowcy.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s