Uncategorized

Cat Health Care – 5 powodów, dla których warto nijakiego kota

Cat Health Care – 5 powodów, dla których warto nijakiego kota

Sterylizacja to proces operacja, która pomaga zapobiec kota z produkcją nieograniczone dostawy kociąt. Niektórzy ludzie uważają, że jest okrutny, aby umożliwić kota do poddania się tej operacji, ale błagam różnią. Myślę, że to okrutne jeśli ktoś pozwala kota do rodzenia tylu kociąt i unikania odpowiedzialności przez rzucanie wszystkie kocięta na ulicach, wystawiając je na wiele zagrożeń dla zdrowia, które może doprowadzić do śmierci lub pozostawienie ich w schronisku dla zwierząt gdzie zostaną poddane eutanazji ze względu na ograniczoną przestrzeń w schronie.

Kastracja która jest również określana mianem kastracji jeśli operacja wymaga kocur lub natryskiwanie dla kobiet jest rzeczywiście proces przerabianie, że korzyści zarówno właściciela, a także kota.

Oto 5 powodów, dla których warto lub musi nijakiego kota.

1) Zmniejszenie agresji – To prawda ludzie. Kastracja pomogą przekształcić agresywnego kota w łagodnym jednym warunkiem, że sterylizacja odbywa się w bardzo młodym wieku, prawdopodobnie w wieku około 5 miesięcy. Jeśli proces odbywa się po osiągnięciu dorosłości kot, nie ma gwarancji, że sterylizacja ograniczy swoją agresję. Najważniejsze jest, aby zrobić to wcześniej.

2) Zmniejszyć szanse udziałem w wypadkach drogowych – Koty są dość ryzykowny przez naturę, a mężczyźni w szczególności, mają dość silne zachowanie terytorialnej. Mają tendencję do wędrować na zewnątrz partii, aby oznaczyć swoje terytoria, a to może prowadzić wiele zagrożeń dla zdrowia, takich jak uzyskiwanie przejechany przez samochód, motocykl lub najgorszego …. ciężarówka wysypisku śmieci! To właściciel kota koszmar znaleźć jego / jej ukochanego zwierzaka leżącego bez życia na środku ulicy. Można tego uniknąć, oczywiście jeśli twój kot wykastrowane jak najwcześniej (zalecany minimalny wiek wynosi 5 miesięcy).

3) Zmniejszyć szanse na podniesienie niepożądane dolegliwości infekcji i zagubienie W mniejszym roaming oznaczałoby mniejsze szanse kota zbierając niepożądane dolegliwości, zakażenia lub zagubieniu.

4) Zmniejszenie zapach moczu – Wierzcie lub nie, sterylizacja może faktycznie zmniejszyć zapach moczu kota. Jeśli mi nie wierzysz, spróbuj wąchając mocz kota przed i po tym, jak go wykastrowane. Można naprawdę poczuć różnicę. Jeśli wąchając go nie twoja filiżanka herbaty (jestem pewien, że nie każdy jest herbatę dla tej sprawy), jesteś lepiej biorąc za to moje słowo. Żyłem z kotami całe życie i wiem, co mówię.

5) Zapobieganie nad populację bezpańskich kotów – jest wiele odbiega koty aktualnie roamingu ulice, większość z tych bezpańskich kotów nigdy nie będzie żyć długo i niektórzy mogą umrzeć gwałtownie dzięki niektórych nieodpowiedzialnych właścicieli kotów, którzy nie wierzą w sterylizacja swoje koty. Problem ten może być znacznie zmniejszona, jeśli jeden z nich ma pewną odpowiedzialność za sterylizacja kota.

więc pamiętać, ludzie, sterylizacja jest naprawdę dobra rzecz i twój kot będzie zdecydowanie żyją dłużej, jeśli operacja jest wykonywana we wczesnym okresie życia kota.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s