Uncategorized

Jak podnosić Pygmy Kozy jako zwierzęta domowe – wyposażenie i udogodnienia potrzebne przed zakupem hodowane są kozy karłowate

Jak podnosić Pygmy Kozy jako zwierzęta domowe – wyposażenie i udogodnienia potrzebne przed zakupem hodowane są kozy karłowate

Wśród wszystkich różnych ras kóz, karłowate kozy jak najlepsze zwierzęta. Jednakże, trzeba zrobić wiele tle czytania, zanim pojawi się jeden jako zwierzę domowe. Upewnij się, że masz wszystkie urządzenia i instalacje, które będą potrzebne, zanim jeszcze kupić swój pierwszy Pygmy Kozy.

Mimo, że są dobrymi towarzyszami, mając pygmy kozy jako zwierzęta domowe nie jest dla każdego. Opiekę nad nimi jest zdecydowanie różni się od posiadania psa lub kota. Mają różne potrzeby i bardzo różne osobowości i powinien zapoznać się z nimi, zanim nawet przyjąć, że pierwszy krok.

Ponieważ są one uważane jako zwierzęta, nie można oczekiwać, aby być wystarczająco podwórko dla nich. W przeglądarce musi być duże podstawy do ich karmić i żyć dalej. Należy również sprawdzić regulacje Twojego miasta o swoich sprawach, ponieważ w różnych miejscach posiadają różne zasady dotyczące tej sytuacji.

dobrze wentylowanym stodoła jest koniecznością podnoszenia kozy pygmy jako zwierzęta domowe. Trzeba zbudować jeden śpi ławki dla każdego karłowaty koza. Należy również upewnić się, że stodoła ma dobrze zbudowany dach, który będzie chronić swoje kozy z upałem i przed deszczem. Budowanie ogrodzenia wokół ziemi wypasu zachować kozy z wędrówki z dala i utrzymać drapieżniki na zewnątrz.

Utrzymywanie pygmy kozy jako zwierzęta domowe będzie wymagało tylko siano do karmienia. Można od czasu do czasu dać im ziarna lub pulp owocowych jak nagrody. Trzymaj je z dala od azalii i rhodendons ponieważ będą one zatruwają kozy.

Oczywiście, muszą świeżą wodą przez cały czas, więc upewnij się, że stodoła ma świeży dopływ bieżącej wody.

kozy są całkiem przyjazne zwierzętom. Są one dość mądry, zbyt. Nawet jeśli nie może trenować ich do zwykłych oraz pobierania sztuczek, można je trenować, aby przejść do różnych miejsc na komendzie. Jednak każda koza ma swoją własną odrębną osobowość, więc upewnij się, że pomieścić każdy jeden z nich.

Warto również wiedzieć, że nie można mieć tylko jeden typ pygmy kozy. Są stworzeniami społecznymi i muszą być wokół innych kóz, aby przeżyć. Więc zanim podniesie kozy pygmy jako zwierzęta domowe, upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca i zasoby, aby się nimi zająć.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s