Uncategorized

Zhu Zhu Pets – chomiki Zhu Zhu Pets recenzji:

Zhu Zhu Pets – chomiki Zhu Zhu Pets recenzji:

chomiki Zhu Zhu pet miały świata przez burzę zabawkę. Po sprzedają się wstępnie uruchomić interaktywny, futrzany zabawka jest już w sklepach i sprzedaje się jak ciepłe bułeczki.

sklep zoologiczny mikrozoo

Mam trawled na przeszukiwanie internetu dla uczciwych opinie klientów i przydatnych informacji na temat Zhu Zhu Pets asortymencie oraz oto co znalazłem.

największym problemem chomików Zhu Zhu domowych jest ich ogromna popularność

Gdy chomiki Zhu Zhu pet dano próbny pre-launch w Phoenix one były hitem i wyprzedane.

od tamtej pory pierwsza fala oficjalną premierą trafił do sklepów dwa dni temu w czasie pisania. W ciągu kilku godzin nie było prawie żadnej lewo na jednego głównego detalisty online, a jedna osoba zadzwoniła duży dom towarowy powiedział nam tylko, że dalszy wyprzedane cały swój czas w dwie minuty!

Oh-oh!

Więc co jest Zhu Zhu Pets Chomik?

jest to zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od trzech do ośmiu lub dziewięciu. Nie nadaje się dla młodszych dzieci, ponieważ ma kilka małych części, które mogłyby być przyczyną zadławienia.

Zabawka jest na baterie, interaktywny chomik zwierzątko. To maleństwo jest bardzo ładny. Jest miękka w dotyku i ma realną, naturalny wygląd.

Elektronika jest ostrze tak zabawka oferuje szereg “inteligentne” odpowiedzi w tym dźwięków i ruchów. To działa w dwóch głównych trybach:. “Pielęgnacji” i “przygód”

jest budowanie relacji, kiedy zwierzaki Zuzu są zabierani i przytuliła. Kiedy dzieci pogłaskać je na nosie ich uszczęśliwiać małe piski i mruczy.

zhuzhu zwierzaki mają ponad czterdzieści różnych efektów dźwiękowych.

Kiedy Zhu Zhu chomik ma swój powrót gładził je przekształcić tryb przygody. Oni pędzić wokół ich modułową środowiska lub uruchomić luzem wokół salonu. Robią różne dźwięki i działania w zależności od środowiska, jakie napotykają. Podobnie jak toalety spłukiwania i zębów, szczotkowanie dźwięki przy wejściu do łazienki.

Są one zasilane dwoma standardowymi bateriami.

Istnieje szereg akcesoriów, takich jak koła ćwiczeń i zjeżdżalniami i chomika komórkowe dostępne więc dzieci mogą dostosować i rozszerzyć swoje chomika świat.

Jakie są ludzie mówią o zabawki?

przeważającej opinie klientów są pozytywne. Typowe komentarze to “ta zabawka jest fantastyczny” i “mój syn będzie grać z tym przez długi czas …”

Zabawka wydaje się być hitem z dziećmi, zwłaszcza trzy do pięciu roku latków. A nawet lepiej niż dzieci cieszą się im dzień po dniu. Czytałem o dzieci przyjmujących je do łóżka i grając spokojnie w swoim pokoju przez kilka godzin.

Nawet rodzice idą gaga jak słodkie zwierzaki są małe.

A co z funkcjonalnością?

Podczas oglądania chomików pET w działania wydają się utknąć dużo. Na początku myślałem, że to była wada projektu, ale teraz myślę, że to część ich sukcesu. Zatrzymują się jak zwierzęta żywe byłaby z ciekawości i innych odpowiedzi. To daje dzieciom możliwość zaangażowania się i grać ze swoim nowym przyjacielem.

Natalie Hornsby, firmy Cepia, LLC, firmy St. Louis, Missouri, która sprawia, że ​​chomiki Zhu Zhu Pet, mówi “They`re całkowicie interaktywne , jakby mieć własnego umysłu “.

Widać, naprawdę innowacyjne rzeczą w tej nowej rasy realistyczny elektronicznej zwierzę jest to, że nie tylko biegać mechanicznie i bezmyślnie. Oni potrzebują stałej interakcji z dzieckiem, aby pomóc stworzyć ich “inteligentne” odpowiedzi.

To jest naprawdę utrzymanie dzieci oczarowany i zaangażowani.

Niektórzy ludzie donoszą, że baterie dołączone do didn produktu ‘t trwać bardzo długo. Dobrą wiadomością jest to, że gdy baterie zostały zastąpione wyższych baterii klasy nie tylko zabawka iść na dłużej, ale również poszedł szybciej.

Hamsterworld Akcesoria

Istnieje 12 dodatki w tym hamstermobile i garaż, zjeżdżalnia, koło ćwiczenia i funhouse. Wynoszą one w cenie od około dwudziestu do trzydziestu dolarów do stu dziwne.

Opinie klientów na temat dodatków sugeruje, że są trwałe i bardzo łatwe w montażu.

Dzieci uwielbiają wszystkie dodatki Oczywiście, ponieważ mogą one poszerzyć i dostosować ich hamsterworld i uzyskać maksymalną wartość z ich nową zabawkę.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s