Uncategorized

Jaki jest najlepszy centralnego odkurzania dla zwierząt?

Jaki jest najlepszy centralnego odkurzania dla zwierząt?

Nie wszystkie odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia i alergeny z domu. W rzeczywistości, większość brudu, kurzu i sierść zwierząt domowych, że konwencjonalny odkurzacz odebrać często się wdmuchiwane z powrotem w powietrze. Jest to jeden z problemów związanych z regularnych odkurzaczy typu pojemnik. Centralny system próżniowy, jednak trzyma je w osobnym naczyniu i zapobiega ich ponownemu zanieczyszczających domu.

byle odkurzacz domu nie wystarczy wyczyszczenie domu sierść zwierząt domowych. Picking up sierść zwierząt domowych jest trudniejsze zadanie niż usuwanie kurzu i brudu. Jeśli używasz zwykłego odkurzacza domu na sierść zwierząt domowych, są szanse, że Twój odkurzacz będzie zapychać i może się zużyje się szybciej.

Pet sierść jest także jednym z najczęstszych alergenów, które mogą zaszkodzić dzieciom ” zdrowia, zwłaszcza jeśli są one podatne na ataki alergii.

Więc jeśli masz zwierzęta, trzeba mocniejszy, bardziej trwałe i bardziej efektywny system próżniowy, takich jak centralny system próżniowy zaprojektowanym specjalnie dla gospodarstw domowych ze zwierzętami , Cana Vac, uznanym producentem, który został oferując systemy centralnego odkurzania przez 40 lat. Cana Vac oferuje systemy centralnego odkurzania specjalnie zaprojektowany do domów ze zwierzętami, a te są w różnych modelach, które zaspokoją domów o różnych rozmiarach

The Original Pet centralnego odkurzania systemu przez Cana Vac dostarczany więc w czterech różnych modeli.

Cana Vac Pet brązu. Cana Vac Pet Brąz jest najmniejszym i najbardziej podstawowy model zaprojektowany dla małych domów. Jego prawdziwe maksymalną moc ssania jest wyceniony na 555 airwattach, a jego brudu pojemnik może pomieścić do 9 litrów. Model Bronze napędzany jest wysokiej prędkości silnika Ametek / Lamb z gwarancją 12 lat. Silnik 5,7-calowy ma konstrukcję w całości z metalu, łącznie z jego mieszkania, dla trwałości. Brązowy działa również po cichu z zaledwie 57 dB, ale jest bardzo dokładna i wykorzystuje potężny filtr membranowy Micro-Tex.

Cana Vac Pet srebra. Cana Vac Pet Srebrny, z drugiej strony, jest przeznaczony dla średnich i dużych domach. To ma maksymalną moc ssania 600 airwatty i taką samą pojemność 9 galon zbiornika zanieczyszczeń. Jego silnik jest jednak to, ulepszony model szybkiego, wysokiej wydajności z gwarancją 25-letnią. Ma taką samą wielkość i konstrukcję metalową jak w innych modelach, choć, ale to jest jeszcze cichszy z zaledwie 55 dB. Jego filtr jest lepiej, chociaż, jak się używa membranowy filtr HEPA premii antyadhezyjną. Jest również wyposażony w tłumik zasysania i wlot użytkowego, które nie są uwzględnione w modelu brązu.

Cana Vac Pet złota. Model Złoto jest również przeznaczony dla średnich i dużych domach, ale oferuje wyższą maksymalną moc ssania 710 airwattach. Silnik jest również jednostka Ametek / Lamb, ale to jest zaawansowanym E.S.P. lub dodatkową moc ssania modelu. W ramach serii Ultra Quiet, poziom hałasu tylko 57 dB, natomiast przepływ powietrza jest 139 CFM oraz wyciąg woda jest 148 cali. Jego filtry i układy wydechowe są podobne do tych, Srebrnego modelu.

Cana Vac Pet Platinum. Najlepszym z tych modeli jest Cana Vac Pet Platinum, która ma 808 airwattach mocy ssania i duży 8,4 calowy silnik. Jest to również bardzo cicho w 62 dB, a jego przepływ powietrza wynosi 169 CFM. Oprócz zwykłych funkcji, Platinum, a także srebro i złoto modele, wyposażone w 25-letniej gwarancji silnika i dożywotnią gwarancją na całe ciało próżniowej.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s