Uncategorized

Zwierzęta i psy na łodziach

Zwierzęta i psy na łodziach

Biorąc psa na łodzi wymaga przezorność. Pies, który dostosowuje się do środowiska morskiego jest wspaniałym towarzyszem zabaw i dodatkowe dla dzieci, dodając do zabawy dzieje się na łodzi. Jeśli twój pies nigdy nie był na łódce, nie ponoszą psa i łódź będzie dobre połączenie.

Nie wszystkie psy będą wygodne na łodzi .

psy i zwierzęta w ogóle, wolą stabilne powierzchnie i wiele boją się wody. Jeśli zwierzę drży na widok wody, nie zmuszaj go lub stres. Przed podjęciem swoją łódką pies, pozwalają na zapoznanie się z łodzi, podczas gdy to na przyczepie lub w doku.

Otrzymuj pies przyzwyczajony do noszenia własnego PFD.

Ludzie nie są jedynymi istotami, które powinien nosić PFD (urządzenie osobiste flotacji lub kamizelkę ratunkową) podczas żeglugi. Upewnij się, że pasuje do Twojego psa PFD bezpiecznie; jeśli to możliwe, pozwolić psu ćwiczyć pływanie podczas noszenia. Jeśli zwierzę nigdy nie nosić PFD, może oprzeć się na początku.

Nagły dunk w wodzie może straszyć i paniki swojego zwierzaka.

Nie zakładaj wszystkie psy mogą pływać, ponieważ nie mogą lub nie mogą być wielkie pływakami. Każdy pies lub kot na łodzi może ubrań burtę, gdy nie patrzysz. Większość psów może naturalnie “pieska wiosła”, ale nie w nieskończoność! Hipotermia lub uderzenie w głowę może uczynić ich “pływać” zagrażające życiu. Psy o krótkich nogach, takich jak zabawki ras będzie walczyć dalej utrzymać się na powierzchni, a duże psy trudniej będzie wyciągnąć z wody. Zalecany jest uprząż lub flotacji kamizelka z pasa podnoszącego.

Następnym krokiem jest uruchomienie silnika. Hałas silnika może być nieznane do swojego psa i może uczynić go do szału. Rozprawa Twój pies jest znacznie bardziej wrażliwy na dźwięki silników niż własne.

psa pierwsza podróż na statku powinna być krótka, aby wprowadzić go do ruchu łodzi, gdy w toku. Psy mogą dostać choroby morskiej, jak ludzie mogą. Podczas gdy psów jest na pokładzie, szukać jakichkolwiek oznak zmęczenia, niezdarności i dezorientacja.

Niektóre psy się w naturalny sposób do łodzi i wody.

golden retrievery, labradory, nowofundlandy i etwonogi portugalskie psy wodne wydają się rozwijać wokół wody i często dobre psy z łodzi, wynika z wielowiekowej hodowli pobrać ptactwo wodne, pociągnąć sieci rybne, pontony holowania a nawet uratować utonięcia.

Ludzie i psy na łodzi twarzy nie ryzykuje napotkał na lądzie, więc ostrożność jest zalecana.

Zwierzęta i psy potrzebują świeżej wody do picia co najmniej trzy razy dziennie, więcej, jeśli pogoda jest gorąca. Odbijanie łodzie mogą nie być najbardziej praktycznym miejscem do miski psa. Alternatywą jest butelka sport psa, który jest mniej brudny i można tryskać prawo do wody w usta psa. Nie bój się zmusić psa do picia wody. Jacht dla psa może stać się smażyć. Powierzchnie pływających, takich jak włókno szklane, można uzyskać bardzo gorąco w słońcu. Psy absorbują ciepło przez podkładki na nogach, więc należy je chronić. Psy i koty nie pocą, i dysząc jest podstawowym sposobem, aby pozbyć nadmiaru ciepła dla psów.

Zapewnienie zacieniony obszar na łódce dla swojego zwierzaka jest dobrym pomysłem.

udar cieplny, skurcze cieplne, i wyczerpanie ciepła są realne zagrożenia dla psów na łodzi, zwłaszcza dla puszystych zwierząt. Ponownie, pies na łodzi potrzebuje dużo wody. Nadmierne dysząc, ślinotok i nienormalnie szybki puls są sygnały ostrzegawcze, że zwierzę może cierpieć z powodu udaru cieplnego. Można uratować życie swojego zwierzaka przez natychmiastowe zanurzenie go w wodzie, pozwalając, aby ostygło.

Pies drabinka / rampa jest zaprojektowany w celu zapewnienia podejścia rampy do jednostek pływających, dołączając bezpiecznie do drabiny niemal każdej łodzi platforma łodzi, przystań lub basen. Pozwala psów o dowolnej wielkości i wagi na bezpieczne i łatwo wydostać się z wodą. Pies drabinka / rampa może obsługiwać największe i najcięższe ras psów.

Niektóre rasy można uzyskać opalony, zwłaszcza te o jasnych nosów lub lufy. Powieki mogą oparzenia słoneczne, a psy mogą cierpieć uszkodzenia oczu przed zbyt wiele ekspozycji na słońce. Lek na pokładzie jakieś maści antybiotykowych na skaleczenia i zadrapania oraz regularne “Ludzie” przemywania oczu.

Upewnij się, że paznokcie Canine są przycięte tak, aby nie dać się złapać w sprzęt pokładu. Zwierzę powinno być chodził na brzeg co najmniej dwa razy dziennie. Niektóre psy mogą być przeszkoleni do “kupa” na pokładzie w pewnej dziedzinie, tak i wiadro Urzadzenie do mycia pokladu na rękę. Przy odrobinie zdrowego rozsądku, może ty i twój owłosiony towarzysz mieć wielki czas żeglowania.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s