Uncategorized

Hedgehog Informacje – przekonaj się, dlaczego oni wspaniałe zwierzęta domowe

Hedgehog Informacje – przekonaj się, dlaczego oni wspaniałe zwierzęta domowe

Jeże są kolczaste ssaki, które są rodzime dla części Europy, a także w Azji, Afryce i Nowej Zelandii. Nie są one pochodzi z Ameryki Północnej, a zatem jest to nielegalne posiadanie jeże jako zwierzęta domowe w wielu stanach. Jeśli są Państwo zainteresowani w pozyskiwaniu tych ciekawych zwierząt, należy najpierw znaleźć jeż informacje związane z danym obszarze. Ale podczas poznawania zasad i przepisów dotyczących tych zwierząt, tutaj jest kilka Jeż informacje należy wiedzieć.

Grzbiety jeże są pokryte włoskami zwanymi wydrążone kolce. Nie są one kolczasty i nie wyjdzie łatwo, chyba że zwierzę jest chore lub pod wpływem stresu. Ani nie kolce w drogę, gdy jeże toczyć w ciasnych kulek. Czasami to zrobić, aby ostrzec dala innych agresywnych zwierząt w naturalnym środowisku. Kolce nie przebić ludzką skórę, więc jest to możliwe do trzymania i pogłaskać jeża udomowionych.

Hedgehog informacje związane z udomowionych zwierząt jest nieco inna niż odnoszące się do dzikich odmian. Choć dzikie jeże są głównie nocny tryb życia, udomowione zwierzęta są bardziej aktywne w ciągu dnia. To sprawia, że ​​szczególnie nadaje się do życia jako zwierzę domowe. Udomowiony jeż nie hibernacji, dzięki czemu są aktywne przez cały rok. Choć dzikie jeże jedzą głównie owady, jeże pet może rozwijać się na kota lub fretki jedzenia.

Czasami uzupełnienie że jedzenie owadów jest dobrym pomysłem i powitanie uczta.

Te małe ssaki są świetne w zwalczanie szkodników, co jest mile widziane informacje dla każdego, z ogrodem. Wypuszczeni poruszać się po ogrodzie, jeż może szybko go usunąć błędów. Jednak należy uważać, że zwierzęta nie spożywają żadnego rodzaju środka owadobójczego. To może uczynić je chorymi lub nawet zabić. To jest prawda, że ​​jeże są trzymane w pomieszczeniu przez cały czas. Chętnie jedzą mrówki i karaluchy, ale nie należy stosować środków owadobójczych w pomieszczeniach, jeżeli są one dopuszczone na swobodne przemieszczanie się.

Hedgehog informacji należy szukać w odniesieniu do chorób u tych zwierząt, zanim weźmiemy pod uwagę, przyjmując jedną. Wiele chorób człowieka mogą infekować te małe ssaki. Należą do nich nowotwory, choroby wątroby i choroby serca. Oczywiście, nie są to choroby zakaźne. Ale grzybicze infekcje skóry są zaraźliwe i jeże mogą przesyłać je do członków ich rodziny ludzkiej … i vice versa.

Pet jeże są zazwyczaj małe mniej niż dziewięć cali długości. Żyją od trzech do ośmiu lat, co nie jest tak długo, jak większość psów i kotów. Ich niewielki rozmiar sprawia, że ​​są łatwe do przenoszenia i zwykle nie przeszkadza obsługiwane.

Więcej informacji można znaleźć jeż w lokalnych sklepach zoologicznych lub przez weterynarzy. Jest tam wiele informacji na temat jeży w Internecie, jak również. Ogólnie rzecz biorąc, te małe ssaki wspaniałymi zwierząt domowych, zwłaszcza w domach, gdzie psy lub koty nie mogą być dopuszczone.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s