Uncategorized

Psy – Cure a Digging Dog

Psy – Cure a Digging Dog

W domach, w których istnieją ogrody lub stoczni, jest często znaleźć psy kopanie wokół gdziekolwiek chcą. Jeśli nie powstrzymamy, żona zacznie wrzeszczeć, że jej ulubiony kwiat został zniszczony. Dziecko może stać się krzywda podczas gry, bo nie widzi dziurę pies wykopał. Są wypadki, które można było zapobiec wcześniej, jeśli zwrócono uwagę na psa na miejscu.

kopanie dziur jest tak naturalne jak szczeka na każdego członka rodziny psów. Psy to zrobić z kilku powodów, a właściciel powinien być w stanie dostrzec, dlaczego jego zwierzę robi to w pierwszej kolejności. Konieczne jest, że pies zaczyna zrozumienia, że ​​jego zachowanie jest nie do przyjęcia, ale karanie najczęściej jest to bezcelowe. Może upłynąć trochę prób i błędów w rozwiązywaniu problemu, zanim będzie rozwiązane, ale ważne Kluczem jest tu zatrzymać pacjenta ze zwierzęciem. Tracąc cierpliwość nie będzie działać. Wielu właścicieli nie widziałem tego. To po prostu najwyraźniej nie działa, czy na dłuższą metę lub rozpiętości krótkoterminowych.

Dlaczego kopać dziury

Ponieważ psy są pokryte futrem, kopania jest ich sposób pobytu chłodnicy ponieważ dziura jest o wiele chłodniej niż na ziemi, a niektórzy właściciele nie zdają sobie sprawy, że niektóre psy kopać dziury, aby stworzyć miłą fajne miejsce dla nich leżeć na podczas pobytu na zewnątrz. Jest to również frustrujące, aby zobaczyć psa ignorować domu psa przewidziane dla nich w czasie gorącego sezonu. Spójrz prawdzie w oczy, ludzie. Podobnie jak w naszych domach, to też robi się duszno więc trzeba szukać chłodniejszym miejscu leżeć na.

Kopanina mogą być również zaproszenie od zwierzęcia do “tu i bawić się ze mną”. Przez kopanie wokół, psy zauważyć, że ich właściciele wydają się im nic więcej, kiedy to robią. Jest to wezwanie do uwagi, które właściciel powinien zająć od razu.

Jeśli ludzie sfrustrowani i znudzeni w czasie, więc psy. Jest to jeden z ich sposobów uwolnienia wszystkich stłumiony energii mają.

Szkolenie Pies

Oto kilka rzeczy, właściciel może zrobić, aby pomóc pies zachowuje się i zacznij toeing linia.

Ponieważ psy są aktywne zwierzęta, mogą pomóc ich psy skierować swoją energię poprzez regularne spacery rano i / lub wieczorem. Działalność ta pomaga również pies i jego właściciel wiedzieć więcej o sobie nawzajem, bo zaczną uznając nawzajem swoje dziwactwa i przyzwyczajenia.

Jeśli pies naprawdę lubi grzebać, dobrze byłoby trenować je zrobić na kupie piasku. Właściciel może wzmocnić ten problem poprzez pochwały, a nawet tokeny, aby wskazać, że zatwierdza się ich zachowanie tylko wtedy, gdy robią to na wskazanym stosie piasku.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, właściciel może rozpocząć grzebania balony, squirt wody lub dokonywać żadnych hałas zniechęcić psy z kontynuowaniem ich kopać. Właściciel powinien tam być pod ręką, aby świadkami psa kopania konsekwentnie więc pies zaczyna akceptując fakt, że jego zachowanie musi się zmienić.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s