Uncategorized

Układ pokarmowy

Układ pokarmowy
psa

układ pokarmowy psa jest to wysoce wyspecjalizowane struktury anatomiczne. Aby uzyskać zrozumienie, jak to działa i co to wymaga to pomaga, jeśli wiesz, jak to porównuje do innych typów układów trawiennych w królestwie zwierząt.

roślinożerne (Eaters roślinne) mają najdłuższy przewód pokarmowy w od ssaków Brytania. Niektóre z nich jak krowy mają wiele żołądki, które są wykorzystywane do rozbicia i fermentu różnych materiałów roślinnych. Prawdziwe roślinożerne mają zdolność do trawienia roślin i warzyw celulozę i może polegać na rośliny przeznaczone do całkowitego żywienia. Mają płaskie tępe zęby, których używają do mielenia ziarna i celulozę. Ich szczęki posiadają zdolność do poruszania się na boki i szlifować swoje jedzenie. Oczywiście psy nie należą do tej kategorii, a ich narządy trawienne nigdy nie były przeznaczone do przyswojenia lub materiały na bazie catabolise roślinne

Wszystkożerne. (Roślinnych i mięsa konsumentami) mają jeden żołądek i ich jelita krótszy niż krowy ale dłużej niż psa. Mają one zdolność do trawienia roślinności, ale mają one wystarczającą enzymów i w jelitach trawić białko zwierzęce, jak również. Ich zdolność do rozkładania celulozy jest ograniczona, a oni potrzebują zarówno roślinności i zwierząt białka dla kompletnego żywienia. Wszystkożerne mają połączenie ostrych zębów użytych do rozdzierania oraz zgrywania ciało i płaskie trzonowce używane do mielenia ziarna i roślin

mięsożernych. (Jedzących mięso) jak pies ma najkrótszą układ trawienny w królestwie ssaków. Ich szczęki są na zawiasach i zawiera ostre ostrze jak postrzępione trzonowych, co pozwala im przełknąć duże kawałki mięsa i zajadają się. Ta zdolność pozwala psy zużywają dużo jedzenia, a następnie odpoczywać aż do następnego zabić. Psy są bezpośrednimi Potomkowie wilka i wymagają białko mięsa, aby zachować zdrowie i żywe. Psy nie mają zdolność do trawienia i przyswajania celulozę i nie ma rzeczywistej potrzeby lub pragnienie ziarna lub warzyw żywności opiera.

Pies jest mięsożerca z układu pokarmowego i procesów mających na celu rozbicie i przyswajać białka, kości i tłuszczu. Ich żołądki mają znacznie wyższy poziom kwasu solnego do trawienia i przyswajania białka mięsa.

Wiele jakości handlowej żywności dla psów produkowane są na założeniu, że trawienie psa jest podobny do ludzi. Ponieważ jest to tańsze, aby karma z ziarnami i materiałów roślinnych wielokrotnie głównym składnikiem karmy dla psów jest kukurydza, pszenica, albo jakiś inny rodzaj węglowodanów bazie roślin.

Wiele weterynarze wierzą klasa handlowa karma jest śmieci lub nawet trucizną. Niektóre z nich stwierdził, węglowodany nie są wymagane w ogóle potrzeby żywieniowej psów. To nie jest trudne do zrozumienia, jeśli wziąć pod uwagę wilk będą głodować, zanim będzie jeść kukurydzy lub innego roślinnego. Psy wymagają szerokiej gamy aminokwasów, które znajdują się tylko w mięsie. Je nakarmić produkty roślinne tylko skrócić ich życie i zrujnować ich zdrowie.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co znajduje się w żywności psa? Tajemnice Dog Food ujawnia, co jest wykorzystywane w produkcji żywności psa. Jeśli kochasz swojego zwierzaka to zawdzięczam to do siebie i je przeczytać darmowy raport.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s