Uncategorized

Zwierzęta nie powinny być umieszczone w klatkach

Zwierzęta nie powinny być umieszczone w klatkach

To prawdopodobnie rozpoczęła się w minionej kiedy człowiek zaczął rozumieć piękno zwierząt. Sprzęgania z jego zdolnością nad nimi, on chyba pewny, że muszą mieć uderzające zwierząt, że napotkała na jego polowań być blisko niego. Przez wieki, człowiek domator nieco kilka zwierząt, aby zakończyć swoje pragnienia, a czasami dostarczyć Nie Chcą w ogóle. Jest jedna rzecz, aby utrzymać zwierzę w pobliżu uczęszcza swoich potrzeb, ale jest okrutna chce je zachować “dla zabawy”. Stąd utrzymywanie zwierząt i ptaków w klatkach jest dość śmieszne, jeśli nie okrutne
sklep zoologiczny mikrozoo
To jest zdecydowanie najbardziej okrutne zachować każde zwierzę lub ptaka w niewoli.; gorsza zamknięte w klatkach. Zwierzę lub ptaka są tak zrelaksowany we własnym środowisku. To zna żadnych ograniczeń. Chodzi o własnej działalności oraz spożyciu alkoholu i tworzenie dzieci. Nawet zwierzęta domowe chciałby chodu o, i działać zgodnie z ich instynktów i potrzeb. ich sadzu pozbawiłoby ich o tym. Jak często widzieliśmy zamkniętych zwierząt stymulacji ich klatki w daremnych próbach wycieku? Czy możemy wyobrazić sobie, że czują frustrację? Co dostajemy w podejmowaniu osoba wściekły, sfrustrowany i przygnębiony? Jednak ludzie robią to cały czas. Ponieważ uważamy, że to okrutne, gdyby ktoś skrzyni USA, to ma się spowodować, że nie powinniśmy robić innych, nawet zwierząt i ptaków. Intelekt sprawiedliwości pojmujemy więc najdroższy, jeśli chodzi o ludzi powinien zostać rozszerzony na wszystkich żywych stworzeń.

Poza tym jest okrutna, służy mało racjonalne chce Klatka dla zwierząt i ptaków. Dzikie zwierzęta i ptaki są zniewolony się służyć naszej egoistycznej przyjemności licencji w stosunku do innych i to wszystko, co robimy. Kultywowanie takich natury nie robi nam żadnej dobro; faktycznie rozwijanie takich natury pozwoli nam okrutny i egoistyczny. Pozostawione w riotous ptak wykonuje wszelkiego rodzaju skutków; gdy trzymane w klatce, to po prostu siedzi tam. Przyznane ptaki są malownicze patrzeć, nie możemy zadeklarować ptaka w najlepszym wydaniu, gdy jest w klatce. Aby sprawdzić ptaka w najlepszym powinniśmy udać się do jego domu. Sadzu zwierząt domowych po prostu służy nieustępliwości ich kontrolowania. Jeśli nie możemy opiekować się nimi, dlatego nabywać je w pierwszej kolejności

Wreszcie, nie mamy do tego prawo; robimy to dlatego, że stworzenia są słabe, aby udaremnić nas od ich konfrontacji. Jeśli są pozbawione takich praw, będziemy całkiem umrzeć niż wydajnością. Tylko w najokrutniejszych reżimów są mężczyźni i kobiety ograniczać się jedynie dlatego, że rząd – dobre albo inaczej – uważa, że ​​są one zagrożenia dla ich dominacji lub kraju. Jakim prawem czym mamy uwięzić zwierząt i ptaków pozbawiona skrupułów?

Dzikie zwierzęta powinny być pozostawione wyzwolona w ich siedlisk oraz zwierząt domowych należy podać jak najwięcej otwartości jako wykonalne. Jedynym uzasadnieniem dla ptaków i zwierząt jest zdanie, gdy stanowią one zagrożenie dla siebie lub innych. Niemniej jednak, szorstkie zwierzęta i ptaki nigdy nie powinny być ujęte w pierwszej kolejności.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s