Uncategorized

Cat Labor Signs – 7 sposobów, aby stwierdzić, że twój kot jest rodzić

Cat Labor Signs – 7 sposobów, aby stwierdzić, że twój kot jest rodzić

Więc twój kot został ciąży na chwilę i teraz dostaję okrągłe i bardziej okrągłe. Nagle cała jej postawa zmienia się i stoisz tam, zastanawiając się, czy to naprawdę jest -? To kot w pracy

są jej kocięta pochodzące

Jak można stwierdzić, [?

Tylko jakie są oznaki porodu należy szukać uwagę?

miłośników kotów na całym świecie, co w ich mocy, aby upewnić się, że ich ukochane zwierzaki otrzymują najlepszą możliwą opiekę.

Ale kiedy nasi przyjaciele kotów zachoruje – lub w tym przypadku, są spowodowane rodzić kociąt – zaczynamy czuć się bardzo niespokojny i spod kontroli, kiedy uświadomimy sobie, że po prostu nie wiem wystarczająco dużo o sytuacji .

Po tym wszystkim, nie możemy wszyscy być weterynarzy! Musisz wiedzieć, na co zwracać uwagę i trzeba wiedzieć, szybko.

Twój kot ma powodu, aby przejść do pracy po 64. dniu ciąży, choć jest to bardzo mało prawdopodobne, że będzie można się że dokładny w swoich obliczeniach. Zamiast tego trzeba będzie polegać na zdolności do odczytywania znaków etapach ciąży i jej zbliżającego się porodu.

Po pierwsze, jest prawdopodobne, aby zauważyć, że apetyt Twój kot będzie się niemal dwukrotnie w przeszłości kilka tygodni i będzie można ją zobaczyć kocięta porusza się na brzuchu dość wyraźnie

Ponadto, będzie ona zostały wyświetlania gniazdowania zachowanie. – szukasz bezpiecznego, ciepłego i spokojnego miejsca, w którym rodzić , Mam nadzieję, że będzie już pod warunkiem odpowiedniego pola lęgowe dla jej użyciu, w przeciwnym razie może się okazać, że wybrała rodzić w środku łóżku!

Następnie, jak kot zbliża się do rozpoczęcia jej pracy, jej apetyt zmniejsza się dramatycznie. Może nawet całkowicie zniknąć.

Kolejną oznaką siły roboczej kota jest to, że może ona stać się szczególnie clingy i chcą być wokół ciebie stale poszukują swoje uczucia.

Kiedy zbliża się do czas, który jej pracy zaczyna się na dobre, może się okazać, że twój kot zacznie krążyć informacje, pojawiające się nerwowy lub szczególnie pobudliwe.

Inną bardzo wyraźny znak, że twój kot jest bardzo zbliżony do wchodzenia w pracy jest to, że będzie ona zacząć “zadzwonić do ciebie. Nawet jeśli nigdy nie był obecny, gdy kot jest porodzie, nie będzie w stanie pomylić ten szczególny dźwięk!

W miarę zbliżania się czasu, widać twój kot wielokrotnie lizanie jej dno, jak ona reaguje zmienia doznania w ciele, gdyż przygotowuje się do narodzin jej kociąt

I wreszcie, kiedy twój szybko. – do – być matką kot zaczyna odczuwać pierwsze strzykanie jej pracy, ona wydaje się być niepokój i wielokrotnie wchodzić i wychodzić z jej polu gniazdowania, “depcząc” na materiale gniazdowania, które zostały już dostarczone.

Kiedy widzisz ten ostatni problem, możesz być pewny, że Twój piękny kot jest wprowadzenie pierwszym etapem procesu narodzin. – pracy Twojego kota rozpoczął

Podsumowując wtedy, gdy znajdziesz się do czynienia z silnie ciąży kota i zastanawiając się, gdy sprawy zaczną się poruszać, powyższego, . siedem znaki daje dobry przewodnik do naśladowania

Ale zrób sobie przysługę, ciężka praca nie kończy się tam – dla Ciebie i Twojego kota. Dowiedz się, co trzeba wiedzieć, aby pomóc jej przez sam proces narodzin i jak można najlepiej opieki dla swoich nowonarodzonych kociąt cute, odwiedzając link w polu poniżej.

© Jane Tompsett 2007

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s