Uncategorized

Krótka historia zwierząt portrety i zwierząt Paintings

Krótka historia zwierząt portrety i zwierząt Paintings

portrety zwierząt domowych i obrazy są czymś widzimy wszędzie w dzisiejszych czasach. Jednak nie jest to nowy pomysł, że mamy piękne rysunki naszych najdroższych zwierząt uczyniły możemy pielęgnować je na zawsze.

Pierwsze znane przykłady sięgają ponad 17000 lat temu, gdy liczba “portrety PET były znaleźć w niektórych jaskiniach Altamira, w północnej Hiszpanii. Malowidła zostały odkryte w 1879 roku przez małą dziewczynkę o nazwie Maria. Miała się ze swoim ojcem, który był archeologiem amatorem i hiszpański szlachcic. Ojciec Marii badał jaskinię miał nadzieję znaleźć starożytne narzędzia, które jego przodkowie mogą być porzucone na podłodze jaskini od wielu tysięcy lat temu. On nie miał tyle szczęścia i Maria została nudzi, kiedy tasuje nogami przez brud ona akurat spojrzenie na sufit. “Patrz tato”, powiedziała, “Byki!

W 1903 roku długo po hiszpański szlachcic zginął młody ksiądz z Francji nazywa Henri Bruil rozpoczął dokumentowanie malowidła w jaskini. Do tego akademicy czas myślał obrazy w jaskini było nie więcej niż 20 lat, ale z czasem, gdyż były one badane świat stał się bardziej świadomy jaskiniach skarbów.

Innym znanym przykładem malarstwa domowych byłoby jaskinie Lascaux w południowej Francja, które zostały znalezione w 1940 roku śmiały i potężnego konia portret narysowany na ścianie jaskini. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem je Picasso powiedział “dowiedzieliśmy się nic” był zdumiony pięknem i siłą obrazów.

Jaskinia obrazy były pierwsze portrety zwierząt lub obrazy zwierząt, że człowiek był stworzony, to pokazuje nam wszystkim, że mimo, że ludzie żyjący w tych jaskiniach, gdzie pełni zintegrowane z naturalnego świata byli niektórzy, jak poza nim wyrażania siebie i komunikowania się z ich sztuka i pokazując, że zwierzęta miały znaczenie w ich życiu.

czuję, że ten żyje dziś zwierzęcy sztuka jest wielką częścią naszego życia i było przez wieki. Jeśli spojrzeć na przykład w starożytnej sztuki egipskiej w wielu grobach wielkich faraonów zawsze znajdą się portrety kotów lub psów, są to potężne symbole pokazujące jak blisko jesteśmy dla naszych zwierząt.

Im więcej zwierząt mamy domator bliżej mamy dla naszych zwierząt silniejszy nasze relacje i obligacje stały, a więc widzimy portrety zwierząt domowych tworzonych przez monarchów Anglii. King Charles bycia znanym na przykład z jego King Charles Spaniel. Karol miał wiele obrazów domowych tworzonych z jego ukochanych psów.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s