Uncategorized

Decydując Jeśli Pet Monkey jest dla Ciebie

Decydując Jeśli Pet Monkey jest dla Ciebie

Jeśli jesteś jak wielu ludzi, można pomyśleć, że idea posiadania małpa domowych jest ekscytujące i intrygujące. Po tym wszystkim, małpy są urocze i na pewno fakt, że posiadają one tak wiele humanlike cechy czyni je jeszcze bardziej wytrzymałych. Przed rozpoczęciem poszukiwania idealnego prymasa doprowadzenia do domu, jednak istnieje kilka rzeczy, które należy wiedzieć o zachowaniu małp i innych naczelnych jako zwierzęta domowe.

całe życie Poświęcenie

Po prawidłowym opiekę, małpa może łatwo żyć w dowolnym miejscu od 20 do 40 lat. Więc, jeśli nie jesteś przygotowany, aby zająć się małpą na dłuższą metę, może chcesz przemyśleć swoją decyzję o przyjęciu jednego. Nie tylko żyć przez długi czas, także wymagają one dużo uwagi – tak, przyjmując małpa jest podobna do przyjęcia malucha, który nigdy nie dojrzewa

Wiązanie sprawie

małp. mają tendencję do wiązania się z ich właścicieli, co jest dobre, jeśli szukasz wiernego towarzysza. Jednocześnie, małpy nie dobrze dostosować się do zmian w życiu lub z konieczności dzielić się swoimi uczuciami z nowymi ludźmi. To może sprawić randki, ślub i mieć dzieci wyzwanie. Ponadto, trudno jest znaleźć kogoś do opieki nad małpy, gdy wyjeżdżasz na wakacje lub w inny sposób wychodzenia z domu przez dłuższy okres czasu. Jeśli zdecydujesz się pozbyć swojej małpy, znalezienie nowego właściciela może być prawie niemożliwe i może być dość traumatyczne na naczelnych pal.

dotyczy finansowego

Małpy muszą przestrzegać dietach specjalnych, które mogą być dość drogie do naśladowania. Wymagają one również specjalne względy mieszkaniowych, a jeśli nie dają Twój małpa uwagę, że chce, może napotkać poważne problemy z zachowaniem, które mogą doprowadzić do zniszczenia nieruchomości.

Większość prawne

małpy nie może być legalnie trzymane jako zwierzę domowe w wielu częściach Stanów Zjednoczonych i innych krajach. W tych obszarach, w których mogą być legalnie trzymane są często wymagane pozwolenia. Uzyskanie tych zezwoleń może być kosztowne i czasochłonne. Ponadto, być może trzeba przejść regularne kontrole lub wykonać inne protokoły w celu utrzymania zezwolenia.

Postępowanie z Issues Behavior

nawet małpy, które otrzymują znaczną ilość uwagi mogą wystąpić problemy behawioralne , W rzeczywistości, jest pozbawiony interakcji z innymi małpami może prowadzić do poważnych problemów z zachowaniem z niektórych małp.

Ponieważ małpy są dzikich stworzeń, ich dzikie instynkty mogą przyjść przez żyjąc w swoim domu. Wiele z nich ma tendencję do gryzienia i chociaż niektóre małpy może być dość pojętny, ich zachowanie jest niemożliwe do przewidzenia. Niezależnie od osobowości, małpy są również niechlujny stworzenia, które zwykle nie mogą być skutecznie przeszkolonych, aby skorzystać z toalety, czy zostać w pieluchach. Mają też skłonność do zabawy z własnymi odchodami i moczem i może być bardzo destrukcyjne, zwłaszcza wtedy, gdy czują się nudzić.

Podczas gdy małpy są pewne cudownie urocze stworzenia, biorąc jednego dnia jako zwierzę wymaga dokonania znacznego zaangażowania w wielu aspektach. Dlatego być pewny jesteś gotowy prawidłowo dbać o małpa domowych zanim wprowadzą jeden dom.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s