Uncategorized

Utrzymanie Swans – 5 porad Jeśli myślisz o Podnoszenie Swan

Utrzymanie Swans – 5 porad Jeśli myślisz o Podnoszenie Swan

łabędzie są naprawdę eleganckie ptaki. Ich ogólna budowa ciała i postawa sprawia, że ​​w każdej ozdobnych staw i jezioro. Ilekroć chcesz podnieść łabędzia, utrzymując łabędzie to tylko kwestia prostych zadań. Nie wymagają dużego nakładu pracy na ich podniesienie, jednak należy zabezpieczyć je przed drapieżnikami jak wilki i kojoty, jak łabędzie są bardzo łagodne w naturze. Gdy masz plany w utrzymaniu łabędzie do własnych celów, należy rozważyć następujące wskazówki w ich podnoszenia:

1. Przed utrzymanie łabędzie, aby schronisko dla nich. Zwykle spędzają czas w zbiornikach wodnych, więc jeśli nie masz, możesz spróbować dokonać man-made staw lub jezioro. Pamiętaj, aby dodać drzew i krzewów wokół, więc mogą one mieć miejsce kapturem dla swoich gniazd.

2. Ustrzec je przed drapieżnikami przez ogrodzenie ich miejsce. Łabędzie są bardzo atrakcyjne w oczach zwierząt mięsożernych, dlatego należy chronić je przed tymi drapieżnikami. Ogrodzenie będzie również zachować je od wędrówki.

3. Dodaj roślin wodnych w sztucznym stawie lub jeziorze. Łabędzie są głównie roślinożerne i żywią się korzeniami, łodygi, liście i bulwy od roślin wodnych, które mogą znaleźć. Jednak zadanie to nie jest konieczne, jeśli utrzymują łabędzie w naturalnym stawie lub jeziorze.

4. Pamiętaj, aby podać swoje łabędzie z ciągłą dostawę żywności lub innego, będą odchodzić. Swans naturalnie odlecieć, ale będą one ciągle przychodzą z powrotem, jeśli ich zwykłe miejsce pobytu ma stały dopływ pożywienia.

5. Po łabędź ma swoje cygnets, zaczną w opiece nad nim. Trzeba tylko uważać na zaniedbanych cygnets. Te cygnets albo osobą niepełnosprawną lub cierpiących z powodu złego stanu zdrowia, dojrzałe łabędzie zaniedbywać tego rodzaju cygnets jako sposób doboru naturalnego, rodzaj zasady przetrwania. Masz możliwość, aby zadbać o tych zaniedbanych cygnets osobiście i pomóc im w dorastaniu.

Utrzymywanie łabędzie nie są bardzo trudne zadania, dzięki czemu można łatwo rozpocząć ich podnoszenia. Hodowla nie jest problemem, jak również od łabędzie często mają miejsce stałego partnera do kopulacji i robią swoje gniazda do inkubacji jaj. Wystarczy być czujnym drapieżników jak łabędzie nie mogą bronić się przed tymi mięsożernych zwierząt. Po ustawieniu ostrości na utrzymanie łabędzie sprawnie, można mieć pewność, z linią jakości piękne łabędzie na stawie lub jeziorze!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s