Uncategorized

Pies Worms: Zrozumieć psa Worms objawy i Infestation

Pies Worms: Zrozumieć psa Worms objawy i Infestation

Do bardzo niedawnym okresie, robaków psów miały być spontanicznego pochodzenia, które powstały w wyniku oddziaływania ciepła na rozkładających się substancji roślinnej i to było i wciąż jest swobodnie stwierdził, że szczenięta rodzą się z robaków psów odziedziczonych po matce w jakiś tajemniczy sposób, podczas gdy jeszcze w macicy. Zostało to jednoznacznie udowodnione błąd i w umysłach wszystkich naukowców nie ma mowy o robaków psów wyrastają z pojedynczych jaj i posiadające pełną historię własnego życia.

Główne gatunki robaków, z którymi właściciele psów mają do czynienia są okrągłe robaki i robaków taśmowych. Pierwszy nazwany powszechnie zakazić szczeniąt, a tym samym są najbardziej bał przez hodowców. Pod względem kształtu i wielkości te robaki przypominają typowe robaki kątem, ale w kolorze są lżejsze, będąc prawie białe lub tylko blady róż.

u dorosłych psów te robaki, gdy pełne uprawiane są od trzech do siedmiu cali. W szczeniąt są one o połowę długości, jak i grubości wspólnej białym sznurkiem. Okrągłe robaki żyją w jelicie cienkim, czasem zwinięty w takich masach, aby blokować przejście, a czasami wędrują do żołądka lub zapadają trzewiach.

Jest zrozumiałe, że gdy jeden pies w hodowli jest zakażony robaków miliony jajach zostaną przekazane z kałem. Są one rozrzucone po całym patelni podłogi, pościel, karmienia i pojenia. Oni się na sierści psa, są oblizał się i połknął aw liczbie sposobów zdobyć wejście do przewodu pokarmowego z innymi psami, gdzie wkrótce wykluwają się w dziesięć dni są w pełni rozwinięte.

Ten szybki rachunek rozwoju dla powszechnemu przekonaniu, że szczenięta rodzą się z robakami dla hodowców, którzy posiadanych badań sekcyjnych na szczeniąt zaledwie w dziesięć dni i okazało się w ich żołądkach pełni rozwinięte okrągłe robaki mogą odpowiadać za ich obecność w żaden inny sposób. pomijane one fakt, że potencjalny matka, zamknięta w hodowli zakażonej robaków dostanie jaja te dołączone do jej płaszcz, brzuch i piersi, a młody, tak szybko, jak rodzi się, by wziąć te jajka do ich żołądków z pierwszymi kęsami mleka.

Objawy psa Worms atak

Robaki psów są odpowiedzialne za tyle choroby i tak wielu objawów, że jest to praktycznie niemożliwe, aby wymienić wszystkich z nich, ale ich obecność może bezpiecznie należy podejrzewać u wszystkich psów, które nie zostały niedawno leczonych przez nich, jak również w przypadkach, gdy jest zaniedbany pacjenta, niegospodarny i nie w humorze.

Inne objawy są gorące, suche nosa, słabe, łzawienie oczu, blade wargi i dziąsła, cuchnący oddech, myśli hacking kaszel i czerwone, scurfy, Pimply lub podrażnioną kondycję skóry i szorstkie, suche, wpatrując płaszcz, który jest stale szopy.

psy robaczywe czasami zdeprawowanego apetyt i jedzą brudu i śmieci. Niektóre dni są one żarłocznie głodny, następnego dnia nie jedzą w ogóle; ich sen jest zakłócony przez sny i łoskot jelita, mocz jest wysoka kolorowe i często mijał, jelit nieregularne, żołądek łatwo zaburzony, wodnisty śluz jest często wymiotował i usta są gorące, lepkie i pełne lepki śliny.

Szczenięta, które są pełne robaków uwędzić łatwo i są pękata. Po karmieniu ich żołądki rozciągać nieproporcjonalnie do ilości spożytego pokarmu. Ich ciała są również przedmiotem erupcji łuszczących i ich wnętrzności do kolki bólach; nie rosną tak szybko jak zdrowych szczeniąt powinien i zamiast bawić się ze sobą zwijają się i spać godzinami; oni się cieńsze, słabsze i bardziej martwe z dnia na dzień, a jeśli nie będą marnieć lub umrzeć w napady drgawek i ze spieniania przy ujściu i champing szczęk, dorastają gruba stykowo, chwiejne i zniekształcone. Szczenięta z robakami są również podatne na porażenie kończyn tylnych ich i usuwanie robaków szczenięta odzyskać kontrolę właściwych części.

robaczywe pies jest zazwyczaj niezdrowe i nieszczęśliwy pies, który wiedzie nieszczęśliwe życie. To może być nawet śmiertelne, w szczególności dla młodych szczeniąt. Doprowadzić psa do weterynarza, jeśli nie jesteś pewien. Twój pies na pewno dziękuję za to.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s