Uncategorized

Ferret Hodowli Secrets – Informacje, które musisz wiedzieć o Hodowla Fretki

Ferret Hodowli Secrets – Informacje, które musisz wiedzieć o Hodowla Fretki

fretki hodowlane, ponieważ ich słodki nie jest wystarczający powód, aby ktokolwiek zacząć to robić. To nic innego jak psy i koty hodowlane. Możesz być odpowiedzialnym właścicielem, ale to nie znaczy, hoduje je dla ciebie. To nie jest dla słabych, przeszkadza ci. Daj tej pracy do rzeczywistych ekspertów (a nie samozwańczy jedynek).

nr 1 poznać powody, dla których chcesz hodować fretki. Jeśli powodem jest to, aby mieć swój własny zestaw fretek, to lepiej po prostu kupić fretek z sklepach zoologicznych, certyfikowanych hodowców lub schronisk. Schroniska porzucili fretek, które potrzebują nowego domu lub właścicieli opiekuńczy. Byłoby najlepiej, aby uratować bezdomnych fretek niż dodanie większej ilości bezdomnych fretek tylko dlatego, że nie byli w stanie utrzymać potrzeby posiadania fretki.

# 2 Fretki sprzedaży od 50- $ $ 400 każdy, ale jeśli będziesz brać pod uwagę koszty i konfigurację konieczne do hodowania fretek, można mieć wątpliwości. Rozważmy kosztów dla potrzeb opieki zdrowotnej, mieszkań i kosztów weterynaryjnych. Chyba że robisz to jako wielkiego biznesu, fretki hodowlane nie zarobimy zysków.

# 3 Procesy zalotów i współpracujące fretek nie są konwencjonalne. Płyta nie wierzą w romans w tym czasie. pachną one strasznie, a ich postawa może być nie do zniesienia nawet dla ich własnych matek. Sam proces krycia może być całkiem błędne! Płytą grzejną Scruffs szyjkę Jill i ciągnie ją w klatce, montuje ją kilka razy, co sprawia, że ​​Jill krzyczeć z bólu. Więc, jeśli nie jesteś gotowy, aby być świadkiem takiego “przemoc”, a następnie po prostu zostaw to ekspertom.

# 4 Jeśli ciąża była skuteczna, należy oczekiwać dużych miotów. Mając 10-11 zestawów jest powszechne. Mogą one wymagać większej przestrzeni. Może to prowadzić do przepełnienia hodowcy nie będzie w stanie zapewnić niezbędnego miejsca. Nie zapomnij, aby chronić je przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi i zapewnić właściwą wentylację, ponieważ zestawy mogą rzeczywiście stać śmierdzący.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s