Uncategorized

Pet Przyjęcie po przegranej Pet

Pet Przyjęcie po przegranej Pet
Jeśli twoja rodzina doświadczyła utraty zwierzęciem, czy zwierzę jest coraz starsza, jedna rzecz, która często przychodzi do głowy to, czy jesteś gotowy do innego zwierzaka. Powinniśmy poczekać lub uzyskać nowe zwierzę od razu? Czy mamy czekać, aż umrze starsza domowych i najpierw mieć pamiątkę domowych dla dzieci? Czy uzyskanie nowego psa traumatize starszego zwierzaka? Powinniśmy kupić lub przyjęcia zwierzaka?

Najważniejszą rzeczą do zrobienia jest, aby uzyskać dostęp do danej sytuacji. Często, gdy ktoś pet się starzeje, jest to dobry pomysł, aby iść do przodu i wprowadzenie nowego zwierzaka. To może nawet pomóc starszym zwierzę żyć dłużej.

Często łatwiej jest wprowadzić dwa zwierzęta, gdy są młode, ale przy odrobinie wiedzy, możliwe jest wprowadzenie nowego zwierzaka do swojego starego. Jeśli masz dużo miłości dla nich obu i dużo cierpliwości, można to zrobić.

Najpierw trzeba mieć pewność, że nowe zwierzę jest wolne od choroby i up-to-date na jego ujęć, ponieważ nie chcesz, aby Twoje starsze zwierzę chorować. Upewnij się, że oba zwierzęta są wykastrowane, a będziesz w stanie pozwolić sobie nowego zwierzaka. Oto wykres dla przeciętnego pierwszym roku wydatki dla zwierząt:

Mały pies jest $ 780; duży pies jest 1500 $; kot jest $ 640 królik jest $ 885 i mały ptak jest około $ 185.

Przyjęcie zwierzaka jest najlepszym rzeczą, ludzie mogą zrobić w dzisiejszych czasach, ponieważ istnieje tak wiele. Jest wirusowe petycja email dzieje wokół dotycząca rodziny psa Obamy, prosząc senatora Obamę i jego rodzinę do przyjęcia swojego pierwszego psa. Obiecał dzieci mogły dostać psa bez względu na to, czy wygrywa się wybory, czy nie.

Ponad cztery miliony niechciane zwierzęta są w Stanach Zjednoczonych, z których wiele jest do adopcji. Niestety, siedem milionów psów i kotów rocznie ginie z powodu przeludnienia. Czy wiesz, że 20 do 30 procent psów do adopcji w schroniskach jest rasowych? Drugi od 70 do 75 procent są najczęściej zwierzęta rasy mieszanej.

W celu przyjęcia zwierzaka, warto zacząć od wizyty http://www.petfinder.com, witryny, która zawiera wiele schronisk w USA. Można też szukać konkretnych ras lub mieszanek ras. Również po prostu mieć świadomość, że jeśli wszystkie psy na stronie konkretnego schronu opisane są w ten sam sposób (słodki, kochający, przyjacielski, itp), a następnie, że schronienie zapewne nie wie osobowości poszczególnych psie więc może chcesz uniknąć schronienie.

Pamiętaj, aby skontaktować się z schrony w Twojej okolicy i zapytać o ich polityki w zakresie powrotów. Dobre schrony zaakceptuje żadnego psa lub kota, które przyjęły się w przeszłości jako powrót w czasie każdej chwili swojego życia. Sprawdź procedury adopcyjne, więc można odwiedzić z nowego zwierzaka poza hodowli schronienie. Dobre również schrony nie promują psy, które mają wcześniejszą historię złych opadną.

Zawsze uniknąć uprzedzeń o jakie zwierzę w tym jego wieku, rasy, koloru skóry, płci lub rozmiaru. – I być przygotowanym mieć otwarty umysł

Po wybraniu nowego zwierzaka, najlepszym sposobem, aby wprowadzić nowe zwierzęta w twojej rodzinie jest wprowadzenie nowego zwierzaka w swoim własnym pokoju na tydzień przed zezwoleniem młodsze zwierzę się wokół niego. Spędzać dużo czasu z każdym zwierzęciem. Niech nowego zwierzaka z jego pokoju, i niech starsze zwierzę idzie w pomieszczeniu, w którym nowe zwierzątko mieszka, więc może przyzwyczaić się do zapachu nowego pupila bez zastraszani.

Bądź bardzo kochająca zarówno dla zwierząt i zawsze je szanować. Pozwól im zobaczyć się nawzajem, ale nie pozwalają na jakikolwiek kontakt fizyczny. Albo można rozdzielić zwierzęta z bramą dziecięcej. Jeśli słyszysz jakieś syczenie lub warczenie, wiem, że to jest normalne. Kiedy wydaje się być przyzwyczajeni do siebie nawzajem, niech się razem, ale upewnij się, że ktoś je nadzoruje. Zapewnienie smakołyki dla każdego zwierzęcia i karmić je w osobnych miseczkach po przeciwnych stronach pokoju, więc nie będą walczyć o jedzenie. Powinno to nastąpić w tym samym czasie każdego dnia, aż zwierzęta przyzwyczajają się do rutyny. Z biegiem czasu, przenieść dania bliżej siebie – powoli. Jeśli któryś zwierzę wykazuje oznaki agresji, przenieść swoje potrawy z powrotem do pierwotnego punktu wyjścia. Poczekaj jeszcze kilka dni i przenieść bliżej patelnie ponownie.

Nigdy nie pozwól zwierzętom być razem bez nadzoru, dopóki nie są w pełni swobodnie ze sobą, aby uniknąć walki. Proces ten może trwać od jednego do sześciu tygodni. Jednak jeśli zostanie to zrobione w prawo, w końcu będziesz mieć spokojną rodzinę i szczęśliwe zwierzęta.

I tak smutny, jak to może być, gdy umiera starszy zwierzę, upewnij się, że masz zaplanowane na pamiątkę dla zwierząt domowych. Niech twoje dzieci pomagają wybrać urnę PET do kremacji lub szkatułkę PET do pochówku swojego pupila, wraz z pamiątkową polu pamiątkę na zdjęciach. To wraz z przyjęcia innego zwierzaka, może pomóc dzieciom w smutnych czasach.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s